Vanilya Club İle Tanışmış mıydınız?

Posted on February 18, 2013

0


18022013 Yayınlandı / Published @ sosyalmedyaport.com – Yazar: Berna Ekim

Kozmetik, Güzellik, Zindelik ve Keyif kategorilerinde Türkiye’nin en iyi kozmetik, güzellik, kişisel bakım ve kadın sitesi  olmayı hedefleyen Vanilya Club, Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri mezunu 2 genç girişimci tarafında 1 Eylül 2011’de kuruldu.

Üyelerine her ay şık bir kutunun içinde en iyi güzellik ürünlerinin 4-5 adet mini boyunu gönderen Vanilya Club, müşterilerinin, kozmetik ürünlerinin tam boylarını satın almadan önce, evlerinde deneyerek kendilerine en uygun, en iyi kozmetik ürünlerini  ve markalarını keşfetmelerini sağlıyor. Her üyenin, kayıt esnasında doldurduğu güzellik profilindeki, yaş, cilt tipi, saç yapısı gibi bilgiler göz önünde bulundurularak, tam üyenin ihtiyaç duyacağı ürünler, kişiye özel seçilerek kutulara yerleştiriliyor. Vanilya Kutularından çıkan Vanilya Magazin Dergisi ise, kutudan çıkan ürünlerin nasıl kullanılacağı, makyaj ve güzellik sırları, ipuçları, tiyolar, güzellik trendleri ve markalar hakkında yararlı ve güncel bilgiler içeriyor.

Vanilya Club bugüne kadar aralarında L’Occitane, Essie, Alessandro, Roberto Cavalli, Bvlgari, Kenzo, Givenchy, Nuxe, Goldwell, GKHair’in de bulunduğu onlarca lüks güzellik & kozmetik markasını tanıttı ve tanıtmaya devam ediyor.

Vanilya Club üyeleri her ay kozmetik ve güzellik dolu harika bir sürpriz kutusu ile heyecanlı ve keyif dolu bir hizmetin tadını çıkartırken, bir yandan da memnun kalmayacakları ürünlerin tam boylarına büyük bedeller ödeyerek yapacakları yanlış alışverişlerin önüne geçiyorlar. Vanilya Club üyeleri, evinde rahatça, hiçbir baskı unsuru olmadan denediği ve yalnızca performansından memnun kaldığı ürünlerin tam boylarına ücret ödeyerek, kozmetik ve güzellik bütçelerini de en verimli şekilde kullanıyorlar.

vanilyaclub