Royal Canin ile Gusta’nın Aşkı

Posted on February 15, 2013

0


15022013 Yayınlandı / Published @ sosyalmedyaport.com – Yazar: Berna Ekim

Kedi ve köpeklerin spesifik ihtiyaçlarına uygun besinsel çözümler sunmak için çalışmalarını ‘Sağlıklı Beslenme’ üzerinde yoğunlaştıran Royal Canin, kedisini ve köpeğini dünyalar kadar çok sevenlere özel bir kampanya ile 14 Şubat’ı Facebook’ta kutluyor. Ajans Gusta tarafından planlanan ve yönetilen ‘Onun Aşkı Bambaşka’ adlı yarışma, 25 Şubat’a kadar devam edecek.

Ajans Gusta’nın Royal Canin Türkiye için tasarladığı yarışma, ilk günden hem yoğun bir katılım alırken hem de markanın beğenen sayısında hızlı bir artış yarattı. Kedi ve köpek sahipleri, https://www.facebook.com/RoyalCaninTurkiye adresinde yer alan uygulama üzerinden, kedi veya köpekleri ile çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşarak uygulamaya katılabiliyorlar. Yarışmanın sonunda en çok oyu alarak birinci olan kedi ve köpek, sahibin vereceği bilgiler doğrultusunda veterinerimizin önereceği bir çeşit büyük boy Royal Canin mama kazanacak.

İlk 5’e giren kedi ve köpekler de Royal Canin Türkiye sayfasının duvarında 1 hafta boyunca yer alma fırsatını yakalayacak. Kedi ve köpek kategorilerinde ilk 10’a giren yarışmacılara, Royal Canin’den sürpriz hediyeler de var. Kazanan yarışmacılar, 4 Mart 2013 tarihinde Royal Canin’in resmi sitesinden ve Facebook sayfasından duyurulacak.

Facebook sayfası: https://www.facebook.com/RoyalCaninTurkiye

onun aşkı bambaşka

Kaynak: Basın Bülteni