Paylasal.com Paylaştıkça Kazandırıyor

Posted on January 8, 2013

0


08012013 Yayınlandı / Published @ sosyalmedyaport.com – Yazar: Berna Ekim

İnternetten alışveriş dünyasında artık sizin de parçası olacağınız yeni bir platform var. Facebook’la entegre çalışan Paylasal.com’dan satın almak istediğiniz ürünü paylaştıkça hem siz indirim kazanıyor, hem de arkadaşlarınız kampanyalardan haberdar oluyor. Böylece tüketiciyi de satış ve pazarlama faaliyetlerine dahil eden Paylasal.com’da keyifli bir alışveriş deneyimi başlıyor.

Paylasal.com, e-ticaret sektöründe son derece genç bir yapılanma olmasına rağmen arkasında köklü bir kuruluş var. Paylasal.com; Doğa Koleji, English Time, Kültür Dersaneleri, Doğa Hospital gibi markalarıyla ön planda olan Doğa Şirketler Grubu’nun bir kuruluşu. Sitenin arka planında ise bu işe gönül vermiş son derece enerjik ve deneyimli bir ekip var. Paylasal.com projesinin yaratıcıları, yazılım ekibinin başında yer alan Gürkan Volkan Saçu ve Aydın Ertürk, birlikte tasarlayıp kurguladıkları ve hayata geçirdikleri bu projeyi, Doğa Şirketler Grubu’nun gücünü arkasına alarak doludizgin bir şekilde Genel Müdür Amaç Altıok’la birlikte yürütüyorlar.

Paylasal.com, her gün farklı markaların ürünlerini özel indirimlerle sunuyor, kullanıcılar bu ürünleri Facebook üzerinden arkadaşlarıyla paylaştığında ise indirime indirim katıyor. Bu da fiyatları diğer sitelerle karşılaştırıldığında çok daha hesaplı hale getiriyor. Paylasal.com’un ürün yelpazesinde ise herhangi bir sınır yok. Ülkenin dört bir yanında ve Dünya’da tanınan en seçkin markaların ürünleri, Paylasal.com’da günün ürünü olarak karşınıza çıkabilir.

Paylasal.com, sosyal medyanın gücünü parlak bir fikirle kullanarak alışveriş dünyasına getirdiği yepyeni solukla ve cazip kampanyalarıyla kısa sürede Türk internet kullanıcısının ilgisini çekmeyi başardı. Eğer siz de internetten alışveriş yapan ve farklılık arayan sıkı bir takipçiyseniz, Paylasal.com’u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

PaylasAl

Posted in: e-ticaret