CoffeePlaylist: Kahve hazırsa fon müziği de hazır

Posted on November 7, 2012

0


07112012 Yayınlandı / Published @ sosyalmedyaport.com – Yazar: Berna Ekim

CoffeePlaylist, hergün kahvenizi içerken size eşlik edecek bir müzik videosunun paylaşıldığı, kahve ve müziği bir araya getiren ilk blog.

2009 yılından beri Twitter ve Facebook üzerinden “kahve hazırsa fon müziği de hazır” sloganı ile @onuryuksel tarafından paylaşılan müzik videolarına gelen olumlu tepkiler üzerine oluşturulan bu proje, her güne bir kahve ile başlamaktan hoşlananlar için vazgeçilmez olacak gibi görünüyor.

İnternette ya da radyoda dinlediğiniz her şarkı sizi etkilemez. CoffeePlaylist; bir şeyler okurken, ofiste, sokakta ya da evde kahvenizi yudumlarken fonda kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için seçilmiş müzik listeleri sunuyor. Coffee Playlist’e her gün 1 şarkı ekleniyor. Günün şarkısı, çok bilinen şarkılar yerine ilk kez dinlendiğinde bile kahveye ekstra lezzet katacak parçalardan oluşuyor. Paylaşılan her şarkı, tınısına göre farklı bir kahve listesinde yerini alıyor. Menüden istediğiniz listeyi dinleyebileceğiniz gibi sayfanın hemen altında yer alan Start Playlist ile tüm şarkıları shuffle modda da tüm gün dinleyebilirsiniz.

Coffeeplaylist ile

• Kahve türüne göre seçilmiş şarkılar dinlemek,

• Yeni müzikler keşfetmek,

• Bulunduğunuz yeri kafe ortamına dönüştürecek müzik listelerini bulmak,

• Her güne farklı bir kahve ve şarkı ile başlamak

mümkün :)

Posted in: girişimcilik