Sosyal Medya Ödülleri Sahiplerini Arıyor

Posted on November 6, 2012

0


06112012 Yayınlandı / Published @ sosyalmedyaport.com – Yazar: Berna Ekim

Sosyal Medya Ödülleri, Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından 3 yıldır Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenleniyor. Bugüne kadar birçok basın organının ve ünlü ismin gündeminde yer almasının yanı sıra, Twitter’da trending topics listesinde yer alarak büyük ses getiren Sosyal Medya Ödülleri, Türkiye’de sosyal medyaya yön veren organizasyonlar arasında yer alıyor.

Bireysel ve Kurumsal olmak üzere 2 ana kategoride düzenlenen Sosyal Medya Ödülleri; spor, müzik, mizah, medya, TV kanalı, TV programı, haber sitesi ve spor sitesi gibi dallarda veriliyor. Ayrıca Sosyal Medya Ödülleri ile en etkili sosyal medya kampanyası, viral reklam ve mobil uygulamanın yanı sıra, sosyal medyayı en iyi kullanan web girişimi ve markalar belirleniyor.

Geçtiğimiz yıl 25.000 kişinin katılımıyla, 25 kategoride toplam 300.000 oy kullanılan Sosyal Medya Ödülleri’nde, bu yılın kazananlarının belirleneceği internet oylaması başladı. Web sitesi üzerinden şu günlerde açıklanan 2012 adayları, sosyal medya ajanslarının ve kullanıcıların yaptığı aday önerilerinin sosyal medya uzmanları tarafından değerlendirilmesi sonucunda belirlendi. Her kategoride belirlenen 5′er aday, web sitesi üzerinden oylamaya sunuldu. Kazananları belirlemek için http://www.sosyalmedyaodulleri.com adresinden oylamaya katılabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapanış akşamında düzenlenecek törende ise ödüller sahiplerini bulacak. Sanat, spor, medya ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra, firma ve ajans temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek olan gecede Bilişim Teknolojileri Zirvesi katılımcıları da yer alabilecek.

Ayrıntılı bilgi için: www.sosyalmedyaodulleri.com
www.btz.org.tr
Sponsorluk ve katılım hakkında sorularınız için: info@btz.org.tr

Kaynak: Bilişim Teknolojileri Zirvesi Basın Bülteni

Posted in: sosyal medya