New Year’s Eve…her sene yeni umutlar

Posted on December 29, 2011

0


Her sene yeni yıldan beklentilerimiz vardır.  Çünkü yeni bir yıl beraberinde yeni umutlar, belki yeni aşklar, yeni dünyalar ve ‘yeni’ ile başlayan daha bir çok güzelliği, iyiliği beraberinde getirdiği inancı içerisinde kutlanır. Koca bir seneyi iyi kötü, tatlı acı anıları ile geride bırakırken, yeni umutlarla koca bir seneye girmenin heyecanı içerisindeyizdir.

30 Aralık 2011 de ülkemizde vizyondaki yerini alacak olan, Yönetmenliğini Gray Marshall’ın üstlendiği, New Year’s Eve (Yılbaşı Gecesi) adlı film,  hareketli ve ritmik bir şehir olan New York’ta yaşayan farklı karakterlerin farklı hayatlarını anlatmaktadır. Hepsinin tek bir ortak yanı ise Yılbaşı gecesinde hayatlarının önemli parçalarını ve duygularını keşfetmesidir. Kimileri sevdikleri tarafından bağışlanmaktadır, kimileri sevgiyi keşfetmektedir, kimileri ise hayatında bazı riskleri almaktadır.

Film,Robert De Niro’dan Halle Berry’e, Jon Bon Jovi’den Michelle Pfeiffer’a, Ashton Kutcher’dan Sarah Jessica Parker’a zengin bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Bir Wayne Rice/Karz Entertainment yapımı olan filmin dağıtımını Warner Bros. Pictures üstlenmektedir.

Filmin resmi websitesi: http://newyearsevemovie.warnerbros.com/index.html

Advertisements
Posted in: Uncategorized