Yılbaşı Gecesi “Damat Tween” şıklığınızı konuşturun!

Posted on December 8, 2011

0


YILBAŞI GECESİ “DAMAT TWEEN” ŞIKLIĞINIZI KONUŞTURUN!

Sizce “Yılbaşı Gecesi”ne özel en iyi Damat Tween kombini nasıl olmalı? Bu kombin sizi nasıl yansıtmalı? Gecenin parmakla gösterilen “yakışıklısı” olmak mı, yoksa oturduğunuz bir köşede herkesi etkiniz altına alarak gecenin “cool”u mu olmak istersiniz?

Enerjinizi doğrudan yansıtacak ve ışıltınızı tüm geceye yayacak bir kombinle geceye damganızı vurabilirsiniz. Sizin yerinize birbirinden farklı ünlü moda bloggerları Damat Tween kombinlerini hazırlamaya başladı bile! Size yılbaşı öncesi küçük ipuçları oluşturacak bu kombinleri dikkatle izleyin. Biz de sıcağı sıcağına bu ipuçlarını Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan paylaşıyor olacağız. Bizi #damattween hashtag’i ile de anbean takip edebilirsiniz.

Sizin de yılbaşı gecesine özel küçük tüyolarınız varsa bizimle paylaşın, biz de sosyal ağ hesaplarımızdan paylaşalım. Bunun için tek yapmanız gereken bir yandan bizi sosyal medyadan takip ederken, diğer yandan da #damattween hashtag’ini kullanarak yorumlarınızı ve sizin kendi seçtiğiniz kıyafet önerilerinizi paylaşmanız.

9 Aralık Cuma günü başlıyoruz!

Takipte kalmak için:

Facebook: www.facebook.com/damatadvtween

Twitter: www.twitter.com/damatadvtween

Instagram: @damattweenadv (Link: http://statigr.am/damattweenadv)

Kaynak: Proje Bulteni

Posted in: Uncategorized